Philips Series 3300 EP3343/50 - superautomatisk espressomaskine, hvid/sort
  • Friskkværnet kaffe med indbygget kværn - eller brug malet kaffe
  • Intuitivt touchdisplay til hurtig tilpasning af styrke, mængde og temperatur
  • Mælkebeholder til cappuccino og latte med automatisk skum
  • 12 programmer for nem brygning af dine favoritdrikke
  • ECO-funktion for reduceret energiforbrug
UDSOLGT
Forventet på lager igen: Ukendt
Varen er udsolgt, men du kan få automatisk besked, når varen er på lager igen.
Giv mig besked Find alternative varer her
4,4715 anmeldelser Brand: Philips Varenr.: 1379777
Vejl. pris 5.774,-
Betal med:
Hurtig levering
3-6 Hverdage
Dansk Kundeservice
Hjælp tæt på dig
14 dages fortrydelse
Nem kundeservice
BESKRIVELSE
Fordele ved superautomatisk kaffemaskine
Tilpas din kaffe - enkelt og intuitivt
SPECIFIKATIONER
Type
Superautomatisk kaffemaskine / espressomaskine
Tryk
15 bar
Strøm
230 W
Kapacitet vandtank
1,8 l
Farve
Hvid og sort
Strømforsyning
Elektrisk netværk, AC 230 V
Frekvens
50 Hz
Betjening
Touchpad med indbygget display
Programmer
12
Temperatur
3 niveauer
Funktioner
Indbygget kaffekværn, mælkeskummer, vandfilter, ECO-funktion
Medfølger
Skærm, ske
OFTE STILLEDE SPØRGSMÅL
Kan jeg bruge både bønner og malet kaffe?
Ja, maskinen har indbygget kværn og kan også brygge på malet kaffe.
Hvor mange drikkeprogrammer er der?
Der er 12 programmer, så du nemt kan vælge din favoritdrik.
Kan temperaturen justeres?
Ja, temperaturen kan indstilles i 3 niveauer via touchdisplayet.
Hvad er kapaciteten på vandtanken?
Vandtanken rummer 1,8 l.
PRODUKTANMELDELSER
Produktbedømmelser for Philips Series 3300 EP3343/50 - superautomatisk espressomaskine, hvid/sort
4,4 ud af 5
715 anmeldelser
5-stjernet
64% (458)
4-stjernet
22% (155)
3-stjernet
6% (45)
2-stjernet
4% (26)
1-stjernet
4% (31)