50+ På lager
Dette sofabord af træ i industriel stil udstråler en vintagecharme, og det er en fantastisk tilføjelse i din indretning. Sofabordet kan også bruges som sidebord eller endebord.
Sofabordet i retrostil er håndlavet af massivt, ru mangotræ, som er stabilt, holdbart og smukt. Hvert trin i fremstillingsprocessen er udført med den største omhu, hvad enten det er polering, maling eller lakering. Håndværket og de smukke træfibre gør hver del af bordet unikt og en smule anderledes. Sofabordet har en hylde til ekstra opbevaringsplads, samtidig med at det stærke, pulverlakerede stålstel bidrager til robustheden.
Vigtig bemærkning: Farverne varierer fra møbel til møbel, hvilket gør hvert sofabord unikt. Udvælgelse til levering sker tilfældigt, så du er garanteret et helt unikt produkt.
11132
Leveringstid: 4-6 hverdage
Send til en ven
Sofabord i massivt ru mangotræ 65 x 32 cm
Modtager :
* Obligatorisk
eller Fortryd